“Молодость за 45” существует! Новый социальный фотопроект

Помните, друзья, я писала о том, что выставка-фотопроект “Виключно звичайні” проходила в Киеве, а затем у нее были “гастроли” в Луцке и Львове? Теперь “Виключно звичайні” – это не только проект, эта творческая группа, которая занимается разными социальными проектами и помогает талантам показывать себя.

Виключно звичайні Молодость за 45 (5)

Стартовал второй фотопроект под именем “Молодость за 45”, концепция которого раскрыта ниже:
Жінок за 45 не існує. Їх немає у театрах чи кінотеатрах, на виставках чи у ресторанах, на дискотеках чи вечорах… Їх немає там, де є жінки до 45. Але вони є вдома, з онуками на дитячих майданчиках, на роботах, в чергах, загалом, там, де можна бути не жінкою, а просто людиною в чорних джинсах, в кросівках та без макіяжу.

Виключно звичайні Молодость за 45 (4)

Незалежно від того, який вік вказано у паспорті, жінка завжди мусить лишатися жінкою. Вона повинна прикрашати себе, бути впевненою у своїй красі, кокетувати, не забувати, що в ній захована неймовірна сила бути натхненням для чоловіків.

Виключно звичайні Молодость за 45 (6)

Наш новий проект – це нагадування жінкам за 45, що вони є красивими, мудрими особистостями, що вони можуть і зі зморшками на обличчі виглядати модно та стильно, не витрачаючи на це багато грошей і зусиль. Онуки і дача – це чудово, але любити себе потрібно завжди. Зморшки – це не ознака старості, це показник того, що жінка мала цікаве життя, яке надалі обіцяє стати ще цікавішим.

Виключно звичайні Молодость за 45 (3)

Специфіка проекту. Ми фотографуємо українських жінок від 45 до 60 років у трьох ситуаціях – в звичній для них обстановці і такими, які вони є щодня (вдома, на робочому місці, на прогулянці); такими, якими їх бачимо ми (в стильному одязі, з зачіскою і макіяжем); при здісненні їх мрії (будемо знайомити жінок з відомими людьми України).

Результати проекту буде презентовано весною 2016 року на спеціальній виставці у різних містах України.

Виключно звичайні Молодость за 45 (1)

От себя могу добавить, что в проекте задействованы лучшие визажисты, стилисты, дизайнеры и фотографы. Это обещает быть увлекательнейшим действом!

Если вы хотите участвовать или же имеете в виду кого-то, кто может быть участником, то расскажите о проекте и помогите заполнить анкету:

Анкета моделі для соціального фото-проекту

Доброго дня! Ми просимо вас відповідати на наші запитання відверто та з гумором. Ми не відсилаємо вас до космосу, але хочемо, щоб ви отримали задоволення від спілкування та роботи з нами.

 1. Прізвище, ім’я, по батькові
 2. Вік
 3. Зріст/вага/параметри (хоча б приблизно, але краще точно).
 4. Професія
 5. Який стиль одягу ви полюбляєте (можна просто перерахувати одяг, в якому вам зручно)?
 6. Який макіяж ви носите щоденно?
 7. На що ви витрачаєте найбільше свого часу?
 8. Як ви відпочиваєте?
 9. З ким із відомих українських особистостей ви б хотіли познайомитися та поспілкуватися (3 варіанти)?
 10. Про що ви мрієте (напишіть 3 своїх мрії, на які завжди не вистачає часу, сил та грошей)?

Надішліть 3 своїх фото на natalo4kastudio@gmail.com (портрет, в повний зріст та ту, яка вам подобається найбільше). На фотографії ви можете бути не одні, але вкажіть нам, хто на фото є саме ви.

Заповнюючи цю анкету, ви підтверджуєте свою згоду на те, що:

 • будете довіряти нашій команді,
 • що участь в проекті відбудеться зовсім безкоштовно з обох боків,
 • що ви даєте згоду на публікацію ваших фото в мережі Інтернет, друкованих виданнях, транслювати їх по телебаченню та виставляти на виставці в Україні та за кордоном

***

Дівчата, запрошуйте своїх мам-свекрух-тьоть-бабусь-хрещених-подруг для участі в нашому проекті. Повірте, вони будуть задоволені, адже ми не лише нагадаємо їм, які вони прекрасні, а й здійснимо одну з мрій.

Виключно звичайні Молодость за 45 (2)

Как вам идея? Оглянитесь вокруг! Есть ли претенденты?