Событие: социальный фотопроект «Виключно звичайні» в Луцке и Львове!

Дорогие друзья!
Я уже писала про фотовыставку «Виключно звичайні» в Киеве, где я была моделью, а теперь я инфопартнер, и вот теперь рада сообщить, что она посетит ваш город! В этот раз приглашаем жителей Луцка и Львова посетить это замечательное позитивное мероприятие! Welcome!

соціальний фотопроект «Виключно звичайні» 2 res

Запрошуємо Вас 1 травня  о 16:00 на презентацію соціального фотопроекту «Виключно звичайні», яка відбудеться в кав’ярні «Кофеїн» за адресою вул. Винниченка, 8 (м. Луцьк). Вже завтра!

А мешканців і гостей Львова запрошуємо на презентацію соціального фотопроекту 8 травня о 18:30, яка відбудеться в готелі «Асторія» (вул. Городоцька, 15, Львів). Виставка триватиме з 8 по 10 травня.

Три киянки – фотограф, дизайнер одягу та візажист – вирішили показати, що еталони краси, які створювалися і змінювалися роками, кожен день знаходяться поруч з нами, живуть на нашому поверсі чи видають нам колу в МакДональдсі.

Так народився соціальний проект «Виключно звичайні», мета якого – нагадати українкам, що кожна з нас – зірка, яка здатна зробити реальність досконалішою.

«Жінки зовсім забули про могутність своєї краси, гармонії, молитви, харизми, своєї душі… Зовсім забули, що саме вони завжди надихали чоловіків на перемогу. В цей час, коли нашим чоловікам, як ніколи, потрібна віра, натхнення і допомога зсередини, жінка має знати, що саме вона є джерелом неймовірної сили. Саме тому ми вирішили продемонструвати жіночу еталонність, красу, харизму, талант, щоб більше жодна з українок не сумнівалася в собі, своїй красі, своїй силі надихати та змінювати світ на краще. Сьогодні і завжди», – зазначила одна з авторів проекту, фотограф Наталя Терещенко.

Автори відібрали дівчат різного віку, статку та професій, зовнішньо подібні до відомих жінок ХХ сторіччя. Основна мета – не скопіювати образ, а підкреслити схожість жінок, відтворенням стилю кожної із зірок. Демонструючи красу українських жінок, вони навмисно порівнюють їх зі світовими зірками, щоб показати, що образи, якими ми всі звикли захоплюватися, поруч щодня.

Главные вдохновители, авторы и организаторы выставки
Главные вдохновители, авторы и организаторы выставки

З питань акредитації, звертайтеся, будь ласка, за телефонами:
+ 38 (097) 886 88 32
+ 38 (066) 406 45 64
E-mail: natalo4kastudio@gmail.com
Організатор проекту – Наталія Терещенко

А как вы планируете отдохнуть на майские праздники?